Klinika Zdrowia

Studio Masażu Rafael

Klinika Zdrowia Studio Masażu Rafael Łódź

Co to jest suplement diety?

Jest to skoncentrowane źródło witamin, minerałów lub innych substancji.

Suplementy produkuje się w formach umożliwiających dawkowanie – w tabletkach, kapsułkach, proszku czy płynie.

Suplement może przyczynić się do poprawy zdrowia całej populacji i zmniejszenia ryzyka występowania chorób cywilizacyjnych.

Należy jednak bezwzględnie pamiętać, że suplementy nie mogą jednak zastępować prawidłowej diety. Mają za zadanie tylko uzupełnić niedobory poszczególnych substancji.

Suplementacja to nie jest leczenie chorób – powinni z nich korzystać przede wszystkim ludzie zdrowi. Suplementy nie są lekami, można je kupić także w sklepie, nie wymagają recepty.

Na rynku dostępna jest ogromna ilość różnego rodzaju suplementów.

Mamy sytuację, gdy się zastanawiamy co wybrać? Czy możemy sami wybrać potrzebne suplementy?

Najlepiej zaufać specjalistom w tej dziedzinie. W Klinice Zdrowia Studiu Masażu Rafael podczas konsultacji dietetycznej, otrzymasz informację na ten temat. Na podstawie zastosowania i wyników analizatora rezonansowo – biomagnetycznego zostanie wygenerowany indywidualny raport o potrzebach Twojego organizmu. Na tej podstawie można opracować program suplementacji, jako uzupełnienie diety.

Nie jesteśmy w stanie pokryć zapotrzebowania na ważne dla zdrowia składniki odżywcze z powodu stosownego rodzaju przetwórstwa i konserwacji żywności. Jeśli dołożymy do tego złe nawyki odżywiania, skażenie środowiska to obraz staje się pełny, ale nie budujący.

Niedobory określonych składników odżywczych mają udokumentowany wpływ na powstawanie chorób cywilizacyjnych.

Ilość to nie jakość. Po za tym jest najczęściej do pożywienia pasuje określenie „jakoś” a nie „jakość”. To różnica tylko o jedną literę, jednak w rzeczywistości to jak dwa różne światy.

Dobrze zaprojektowana suplementacja to także profilaktyka w odniesieniu do współczesnych chorób.

Czy w przypadku suplementacji można przesadzić (czytaj- przedawkować)? Oczywiście, że tak, zresztą jeżeli można umrzeć z miłości to można i „przedawkować” w suplementacji.

Jednak sensowne dawki witamin, minerałów, ziół i roślin przyjmowane w postaci suplementu diety skonsultowane w naszej Klinice Zdrowia, nie wywołają żadnych niepokojących zaburzeń.

Proponowane przez nas suplementy diety zawierają przejrzysty i zrozumiały opis od producenta, opis procesu technologicznego.

Dlatego też zalecamy produkty DuoLife.

Czytając dalej dowiesz się dlaczego:

Zapraszamy Cię do sklepu.

https://rafalwisniewski.myduolife.com/shop.html

Jeśli chcesz kupować ze znacznym zniżkami, to wejdź w ten link:

https://rafalwisniewski.myduolife.com/register/initial.html

Czy warto?

Zmień sklep (z obecnego) na ten, a zacznie Ci w portfelu przybywać.

Nie musisz wierzyć nam na słowo.

Możesz się samemu przekonać.