Klinika Zdrowia

Studio Masażu Rafael

MASAŻ HOLISTYCZNY ŁÓDŹ  

Niezwykle płynny i rewitalizujący masaż, wykonywany przedramionami, z dużą ilością oleju, w rytmie hawajskich melodii, dający odczucie głębokiej relaksacji, pozbycia się uciążliwych napięć i powrotu do harmonii. Masaż ten może być bardzo pomocny w odnowie psychosomatycznej oraz jako wsparcie w problemach emocjonalnych. Czuły dotyk tego masażu z pewnością docenią osoby z zaburzeniami związanymi z układem nerwowym, osoby poddane nadmiernemu stresowi na skutek charakteru pracy, dokonywania ważnych zmian w życiu, osoby potrzebujące zastrzyku energii na skutek wyczerpania fizycznego oraz osoby na drodze osobistego i duchowego rozwoju

MASAŻ ORIENTALNY  

Masaż będący autorską kombinacją wielu technik, mających na celu rozluźnić napięte mięśnie oraz przynieść wyciszenie i błogostan. Wykonany na ciepłym olejku z rokitnika, który niezwykle odżywia i ujędrnia skórę. To anty – stresowa kuracja, której nie możesz sobie odmówić jeśli dbasz o swoją równowagę fizyczną i duchową.

Wykorzystywane techniki masażu zaczerpnięte są z:

– masażu balisjkiego: charakteryzujący się płynnymi, a zarazem mocnymi i głębokimi ruchami, które uwalniają napięcia oraz zapewniają głęboką i mocną stymulację tkanki mięśniowej i skórnej.

– masażu Lomi Lomi
– akupresury
– masażu tkanek głębokich

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI 

Niezwykły masaż wykonywany zarówno rękami jak i rozgrzanymi kamieniami bazaltowymi oraz półszlachetnymi z zastosowaniem odpowiedniego ułożenia kamieni na poszczególnych odcinkach ciała. Ciepło oddawane przez kamienie w głąb tkanek, doprowadza szybko do ich przekrwienia i uwalnia z nich napięcia, a także poprawia krążenie krwi oraz przepływ energii w ciele. Płynne ruchy, nastrojowa muzyka i kojące zmysły ciepło sprawiają, że ten masaż to magiczny rytuał wprowadzający w stan głębokiego relaksu.